09 Şubat 2015

Garanti Emeklilik Müşteri Temsilcisi Bireysel Emeklilikten Çıkma İşlemlerini Yapmıyor.

Garanti Bankası'ndan bireysel emeklilik hesabım olduğu halde, yıllarca hesap işletim ücreti kesmeye devam etti. En sonunda banka hesabımı kapattım. Garanti bireysel emeklilik ödemelerimi kredi kartından otomatik ödemeli idi, kredi kartı süresi bitince kart numarası değiştiğinden 3 ay otomatik ödeme gerçekleşmemiş.

Müşteri temsilcisi bunu bildirmedi, durumun farkında değil. Sistemden çıkmak istediğimde sorun ortaya çıktı, emeklilik hesabımdan ayrılmak istediğimi söyledim ayrılma formunu doldurup imzaladım. Temsilci telefonlarıma dönmüyor, maddi kayıp yaşıyorum, paranın faiziyle ödenmesini bekliyorum, A*** bey lütfen bireysel emekliliğimi İş Bankası hesabıma faiziyle aktarın.

Nermin 2.060 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 09.02.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön