02 Mayıs 2016

Garanti Emeklilik Müşteri Hizmetlerine Bağlanamama!

Aylık 100 TL'den 300 lira garanti hesabına para yatırdım fakat hesabımda 203 Lira gözükmekte.
Bu durum ile bilgi almak için Garanti Emeklilik müşteri hizmetlerini aradım ve hayatımda gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri ile karsılastım. 11 dakika bana müziği dinletip, müşteri hizmetlerinin dolu olduğunu ve en kısa zamanda beni bağlayacaklarını söylüyorlar.
Ben böyle kötü bir müşteri hizmetleri görmedim.

Ali 393 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 02.05.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön