03 Haziran 2016

Garanti Emeklilik Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Tazminatı Ödenmiyor!

Garanti Bankası'ndan kredi kartı işsizlik sigortam var. 2015 yılı Ağustos ayında kaza geçirdim ve 60 gün raporluydum. Bu durumda tazminat hak edişim var. Ancak bankanın istediği rapor SGK internetten gönderildiği için sadece internet iş verenimden aldım. Hastane raporu matbu evrak olarak vermiyor. Defalarca dilekçe yazdım, aradım, şikayette bulundum. En sonunda dönüş oldu,
e-devlette 4A-4B ödeme dökümü istedi gönderdim. İş yerinden dilekçe istedi gönderdim. Şahit dilekçesi istedi gönderdim ama nedense hastaneden iş görememezlik belgesi istiyorlar ve devlet hastanesi böyle bir uygulamamız yok, internetten alın diyor. Anlatıyorum, doktordan alın diyorlar, doktorun raporu da yeterli gelmiyormuş. Kendi kendime SGK'nın internet sitesine girip bu raporları alamam. Şimdi şikayete istinaden rutin şikayetiniz alınmıştır. En kısa sürede dönülecektir demeyin lütfen. Hepinizden şikayetçiyim.

Senem 448 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Senem 22 Haziran 2016

  Teşekkür ederim

 • Senem'in Teşekkür Mesajı22 Haziran 2016

  Teşekkürler

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi03 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 03.06.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi03 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön