19 Şubat 2016

Garanti Emeklilik Kesinti Yapılması!

İlk başlama zamanında müşteri temsilcinizin eksik yanlış bilgilendirmesi nedeniyle mağdur durumdayız. müşteri temsilcinizin parayı yatırırsınız üç yıl sonra yatırdığınız parayı kesintisiz alırsınız şeklindeki açıklaması oldu. Çıkış işlemi için geçen ay (ocak) iki kere Garanti Emeklilik hattınızı aramamızda ise iki kez lütfen dikkat '' elinize geçecek olan para miktarı 630 TL'' şeklinde ki konuşmalar Garanti Emeklilik çalışanlarınızın ağzından çıkmış kelimelerdir. Bugün ki aramanızda (18/02/2016) saat 11:00'da ki aramanızda 209 TL geri ödemesi ve bununda 70 TL'sini hesap işletim ücreti olarak kesilip verileceğini söylediler sistemdeki kendi yatırmış olduğum ana param 630 TL 421 TL'ye el koyup 209 TL verecek 70 TL'sine de hesap işletim ücreti keseceksin. Gerekli inceleme ve ses kayıtlarının dinlenmesini mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Nslihan 555 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi24 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Nslihan23 Şubat 2016

  Yaşamış olduğumuz kısa sureli sorunumuzla ilgilenen Garanti Emeklilik çalışanlarına ve Garanti Bankası a. ş ye teşekkür ederiz

 • Nslihan'ın Teşekkür Mesajı23 Şubat 2016

  Yasamış olduğumuz sorunu kısa sure ıçerısınde çozmus olan Garantı Emeklilik çalısanlarına Garantı Bankası a. S ye ve Şıkayet Var com calısanlarına teşekkur eder saygılar sunarım

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi23 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 23.02.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi19 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön