05 Aralık 2014

Garanti Emeklilik Kesilen Ücreti İade Etmiyor.

İşlemi yapan personel Garanti Sultanbeyli çarşı şubesi çalışanı Z*** Hanım tarafından istemediğimiz halde Garanti Emeklilik üyeliğim başlatıldı ve banka tarafından hesabımdan 300 TL kesinti yapıldı. İptal istediğim üzerine geri ödeme olmayacağı ve itiraz için belirlenen sürenin dolduğu belirtildi.

Bu süre içinde hiçbir şekilde banka tarafından bilgilendirilmek için aranmadım. Kesilen ücret iade olmamakta. Banka tarafından ve personeli tarafından yanıltıldım.

Çise 1.897 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi09 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 09.12.2014 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön