15 Nisan 2015

Garanti Emeklilik Kendiliğinden Yenilenen Poliçe.

Kredinizin bitmesi nedeniyle şu No.lu hayat sigortanızın şu tarihinde iptal olmasını istemiyorsanız 444033'ü arayınız mesajının telefonuma gelmesinden 1 hafta sonra Poliçeniz şu no.lu şu primli kapsamlı kredi hayat sigortası olarak yenilenmiştir diye bir mesaj daha geldi. Hemen Garanti Emekliliği arayarak bilgim dışında olan bu işlemi iptal ettirdim. Ancak bugün telefonuma bir kısa mesaj daha geldi şu No.lu poliçenizin süresinin bitmesi nedeniyle iptal talebiniz işleme alınmamıştır diye.

Yiğit 721 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi16 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Yiğit'in Teşekkür Mesajı16 Nisan 2015

  Müşteri temsilcisine ilgisinden ve hızlı dönüşünden dolayı teşekkür ederim.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi16 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 16.04.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi15 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön