27 Kasım 2014

Garanti Emeklilik Kaza Sonucu Hastane Masraflarımın Karşılanmaması!

Garanti Emeklilik'ten 3 ayrı hayat sigortam var 2014 şubat ayında kaza sonucu ameliyat oldum ve sigorta poliçemde belirtilen kaza sonucu hastane masrafların karşılanması hakkında tazminat talebinde bulundum nisan 2014 tarihinde bütün evraklarımı eksiksiz gönderdim fatura aslını kargo ile gönderdiğim halde fatura aslı tarafımıza gelmemiştir diye bilgi vermekteler ve bende kargo tarafınıza kargo ile teslim alan kişi sizin çalışanız dediğimde kaybolduysa bunla ilgili bir şey yapamayacağımı kendilerine bildirdim. Yaklaşık 8 ay geçti konuyla ilgili hiç kimse geri dönüş yapmadı. Bir ürünü satmak için defalarca aramaktalar ancak sözleşmemde bulunan hakkımı talep ettiğimde kimse oralı olmuyor.

Veli 833 Okunma

Cevaplar

 • Veli 06 Ocak 2015

  Şikayetimle ilgili hiç şekilde çözüm sürecine varılmıştır. Hakkımı yasal yollardan aramaya gideceğim

 • Veli 01 Aralık 2014

  şikayettimle ilgili çözüm odaklı arama yapmadılar...

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 27.11.2014 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön