Muhammed A. Teşekkür Mesajı

Şu an sorunum çözüldü Teşkkür ederim

Garanti Emeklilik K. Kartı İşsizlik Sigortasını Vermemek İçin Yaptıkları!

Muhammed A. |

2014'den beri çalıştığım firmadan geçen gün herhangi bir sebep gösterilmeden işten çıkarıldım. Burası iyi, daha sonra kredi kartım sigortalı diye Garanti Emeklilik'i aradım istediği bütün belgeleri gönderdim. Sonra eski çalıştığım iş yerinin numarasını istediler verdim. Oradan neden çıkarıldığımı soracaklarmış.

Diğer gün tekrara Garanti Emekliliği aradım dediler ki işvereniniz proje bazlı çalıştığını söyleyip işten çıkarıldığını söylemiş. Bu şekilde de tazminat reddedilmiş! Ama iş vereni aradığımda böyle bir konuşmanın söz konuş olmadığını proje bazlı çalışılmadığını söylemesine rağmen Garanti
Emeklik bunu proje bazlı çalışıyor diye göstermiş. Her türlü hakkı dava yoluyla arayacağımı söyledim müşteri temsilcine.

Etiketler :

Bürokratik Zorluklar Ödeme Yapmama / Geç Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  09:04

  Değerli Müşterimiz,

  Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

  Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Muhammed A.
  03 Mart
  18:35

  Şu an sorunum çözüldü Teşkkür ederim

 • Muhammed A.
  15 Şubat
  15:12

  Gerekli olan iş veren beyanımıda göndermiş olmama rağmen şu an kıdem tazminatı aldığıma dair belge isteniyor. İşveren özel şirket olduğundan kıdem tazminatımı vermemekte diretiyor. Bu yüzden dava açacağım için kıdem tazminatının sonucunu istiyor. Dava süresi iki yıl en az süreceğinden bu süreyi beklememizi istiyor. Bende kredi kartı borcunu iki yıl sonra mı ödememi bekliyorlar. Size tavsiyem her türlü bahaneyi buluo istenen belgeler arasında olmayan belgeleri isteyip size tazminatı vermemek için diretiyorlar. Bence hiç bu işe bulaşmayın.

 • 12 Şubat
  09:06

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.