09 Nisan 2013

Garanti Emeklilik İşsizlik Teminatı 8 Aydır Vermiyor!

2 yıldır İşsizlik Teminatı Sigortası yaptırdım.Her ay tıkır tıkır tahsil ediyorlar.Temmuz 2012 yılında işten ayrıldım.Ağustos 2012 yılından bu yana sürecin sonuçlanmasını bekliyorum.Saatlerce telefonda bekletiyorlar.Aynı evrakları yıldırmak için inadına defalarca gelmedi diye istiyorlar. Bıkmadım yılmadım gönderdim.

Ödediğim tel ve fax parasının hesabı yok.Ekim ayında ödeme yapılacak dediler.Sonra vazgeçtiler. İş yerinden sözlü beyan alacaklarmış telefon numarasını verdim biz size dönüş yapacağız dediler 5 ay geçti özellikle bekliyorum.Arayan yok.Yaptığım bütün konuşmaları kaydettim.Poliçemi kayıtları faxladığım evrakları Avukatıma verdim 2 gün araştırma izni istedi.Mahkemede görüşürüz Garanti.

Servet 219 Okunma

Cevaplar

  • Servet 18 Nisan 2013

    Merhaba; Bilgilendirme dediğiniz sadece 8 aydır yaptığınız ''Konunun aciliyetini bildirdik en kısa süre içerisinde size dönüş yapacağız.''10.04.2013 tarihli görüşmede yine bir evrak istenildi gönderdim e-mail olarak sonra bir kaç gün içinde dönüş yapılacaktı.Hatta güvenmediğim için ''Hafta başı ben sizi arayım dedim olur dediler.16-17.04.2013 tarihlerinde aradım telefonu kapattılar daha sonra irtibat kurduğum Nihan Er.... hanımefendinin dahilisini bir türlü düşüremedim.Çalıyor çalıyor defalarca açan yok.Müşteri hizmetlerine söyledim biz aciliyetini bildirdik en kısa sürede sizi arayacaklar diyorlar.Hep aynı.Sadece ...... TL ufak bir miktar ödeme yapacaklar ya da yapmayacaklar bir türlü cevap veremediler.Savaş olsaydı barış olurdu dünyanın sorunu çözülürdü.Garanti Bankasının bu tarzı çok güzel müşteri kaybetmeye devam ediyorsunuz.Konut kredimi de Garanti Bankasından kullanmayacağım artık kesinleşti.Bir tek benim tepkimle bir şey kaybetmezsiniz diyeceğim ama şikayetvar.com a bakıyorum en çok şikayet alan ( 15.023 Adet ) kurumsal firma Garanti Bankası.Tepkimde ne kadar haklı olduğumu görüyorum.İnanın bu bilinci çevremlede paylaşacağım. Artık bu olay yargıda çözülsün.Ben iyi niyetimi bitirdim artık.Fazla saygı huzursuzluk doğuruyor.Azıcık saygıyıda Garanti Bankası müşterilerine göstersin zahmet olmazsa. Hukuksal süreci avukatıma başlatıyorum.Dava olsun sonuçlansın benim o paraya ihtiyacım yok sevgili garanti davayı da kazanırsam o parayı da her hangi bir kuruma bağışlamayı düşünüyorum. Bu işin peşini artık bırakmayacağımı ve gurur yaptığımı hakkımıda sonuna kadar arayacağımı bilmenizi isterim. Saygılarımla.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Servet Şimşek' in şikayeti ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Servet Şimşek' in şikayeti ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön