16 Mart 2013

Garanti Emeklilik İşsizlik Tazminatımı Vermiyor!

Garanti kartlarımı yıllar önce sigortalattım. 06.11.2012 tarihinde kusursuz olarak işime son verildi bende sigortaya başvurdum.flexi kartım için 10 gün içinde onay geldi ama diğer kartım için 5 aydır dönüş bekliyorum.Ben başvuruda bulunduğum da işveren beyanım yok ne yapayım kötü ayrıldım dedim bana dilekçenizde belirtin ve işvereninizin numarasını yazın dediler.

Ne istedilerse evrak olarak gönderdi bir kartım onay aldı diğeri için ne dönüş var ne onay ne red resmen insanlarla dalga geçiyorlar.En azından red verseler yasal hakkımızı ararız.Birde müşteri hizmetlerinin cevabı iki kartın inceleme departmanı ayrı olabilir deniyor bahaneye bakar mısınız sigorta,şahıs,bulunduğu durum aynı değil mi?

Nurcihan 151 Okunma

Cevaplar

  • Nurcihan22 Mart 2013

    Evet arandım sonra ben dönüş yaptım benden ısrarla işveren beyanı istiyorlar. İşsizlik tazminatı alıyorum işten çıkarıldığıma dair herşey var sigortadan neden çıkarıldığıma dair belgem bile var diğer kartımı onaylamalarına rağmen hala beyan diyorlar. Benim Garanti Emekliliğe güvenim kalmadı ödememek için ne gerekiyorsa yapıyorlar.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Nurcihan Sevim' in şikayeti ile ilgili , Müşterimiz şikayeti ile ilgili bilgi vermek üzere aramış, ancak ulaşılamamıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön