01 Kasım 2016

Garanti Emeklilik İptalde Param Yatmadı!

19.10.2016'da iptal etmiş olduğum emeklilik için geri yatacak ana paranın tarih bilgisi verileceğini söylemelerine rağmen hala bir cevap yok. Her aradığımda da bi geçiştirme mevcut. Ödemenin bu kadar uzatılması mantıklı değil. Hem 3 yıl deyip 5 yıla uzatıyorlar çekim tarihini, hem de buna rağmen ana paradan da bayağı iyi bir kesinti yapıyor. Bu kadar da olmaz dedittiriyor. Bir cevap lütfen.

Elif 2.534 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi14 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Teşekkür mesajınızı almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Elif'in Teşekkür Mesajı14 Kasım 2016

    Garanti Bankası'nın yapmış olduğu geri dönüşümü ile ilgili bizzat teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön