16 Mart 2015

Garanti Emeklilik İptal İşlemiyle İlgili Dönüş Yapılmadı.

Garanti Emeklilik'ten ayrılmak istediğimi posta yolu ile ilgili kurumunuza bildirdim. Ancak sözlü veya yazılı bir dönüş olmadı. Emekliliğimin iptal edilerek biriken paramın hesabıma aktarılmasını istiyorum.

Ahmet 496 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı26 Mart 2015

  Yardımcı oldular konu hakkında bilgi verdiler paramın hesabıma en kısa zaman da yatırılacağını söylediler. Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı17 Mart 2015

  Teşekkür ederim sorunumla ilgilenerek yardımcı oldular

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi17 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 17.03.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi16 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön