Garanti Emeklilik İptal İşleminde Kesinti Yapıyor!

Seda K. |

Kadıköy şubede bireysel emeklilik ile ilgili bilgi veren arkadaş bana 3 yıl sonunda yatırdığım parayı kesintisiz çekebileceğimi söyledi. Kendi hesaplarıma göre uygun geldi. Sonrasında arayan arkadaş bu sürenin 10 yıl olduğunu söylediğinde iptalini istedim.

Tekrar aradığımda ödeme alamayacağım söyledi. Şimdi ise 3 aylık bir ödeme kesintisi daha yaşıyorum hem de aylık 13 TL'de nedenini bilmediğim bir kesintiyle birlikte. İptalini istediğimde bu 4 aylık ödemenin yapılmayacağı söyleniyor. İptal isteğimin nedeni belli. Yanlış bilgi ile yanıltıldım. Bu güne kadar kesilen tüm ödemelerim iade edilmezse yanlış bilgi veren şahıs ve bunun arkasına sığınıp ödememi yapmayan firma hakkında dava açacağım.

Etiketler :

Sözleşme İptal Kesinti ve Masraflar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  Geri bildiriminizle ilgili sistemimizde kayıtlı telefonunuzdan sizi aradık ancak ulaşamadık. E-posta adresinize de süreçle ilgili bir bilgilendirme maili gönderdik.

  www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • 21 Mayıs
  16:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.