22 Eylül 2015

Garanti Emeklilik Hayat Sigortası Yanıltmacası!

444 0 336 telefondan arayan Garanti Emeklilik görevlisi banka ile çalışmalardan dolayı özel bir kazanımım olduğunu söylediler. Ancak anlatılan uzun görüşme sonucunda yapılan işlemin Hayat Sigortası olduğunu, yani poliçe satmak olduğunu öğrendim.

Sigorta satmakta güçlük çektikleri uygulamayı farklı ad ve isimlerle müşteriye satmaya çalışıyorlar. İlgili konu ile detay ve şartları gönderin diyorsunuz hayır gönderemeyiz diyorlar. Yani müşteriyi nasıl kandırıp poliçe yaparız uygulaması içindeler. Kanunen bir gün önce bilgilendirme formu vererek işlem yapılması gerekiyor. Bunu yapan koskoca kurumsal bir kurum! Değil mi!

Murat 591 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön