18 Mayıs 2015

Garanti Emeklilik Hayat Sigortası Adı Altında Habersiz Hesabımdan Her Ay Para Çekiliyor!

Garanti Emeklilik adlı şirket haberim olmadan Maaş Hesabımdan Hayat Sigorta adı altında her ay para çekiyor. Eğer buna son verilmezse hakkımı hukuki yoldan arayacağım ve sigorta şirketini dava edeceğim ve şimdiye kadar kesilen paranın tarafıma tekrar iadesini bekliyorum yoksa kısa sürede BİMER ve hukuki yollara başvuracağım.

Benim iznim olmadan hesabımdan şimdiye kadar yapılan bu kesintinin toplamının iadesini aksi takdirde yasal yollardan bunun tahsili için gereken bütün hukuki yolları ve şartları deneyeceğimi tarafınıza bildiririm.

Murat 931 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi25 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı24 Mayıs 2015

  Kesilen Paranın Tamamı Yatırılmadı Ama En Azından bir Kısmını Yatırdılar. Teşekkür Ediyorum.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi21 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 21.05.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi18 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön