18 Ağustos 2016

Garanti Emeklilik Haksız Kesintiler...

Garanti Bankası müşterisiyim. Acil paraya ihtiyacımdan dolayı 3 senenin dolmasına az kala Garanti Emekliliğe çıkış iptali verdim. Garanti Emeklilik başlangıcında çalışmış olduğum firma bankanızla çalıştığı için ücret kesilmeyeceği söylendi.

Benden giriş aidatı alındı. Ayrıca 3 sene dolmadan çıkış yaptığım için benden ayrıca erken çıktığım için para kesildi ve bundan dolayı bana faydası olacağını düşündüğüm emeklilik sistemi 472,47 TL gibi bir zarara soktu benden kesilen ücretlerin geri verilmesini talep ediyorum.

Mücahit 842 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Mücahit'in Teşekkür Mesajı22 Ağustos 2016

  Çok teşekkür ederim

 • Mücahit 22 Ağustos 2016

  İlginiz için çok teşekkür ederim

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 22.08.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi18 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön