21 Şubat 2014

Garanti Emeklilik Güvenimizi Kaybetti.

"Bizler köylüyüz ve çocuk yaşta asker olduk yatırım falan bilmeyiz" dedikse de "meraklanmayın biz yatırırız" diyerek maalesef ikna ettiler. Güneydoğumuzun zor zaman, zor koşullar ve zor coğrafyasında görev yaparken yarınlarınız aydınlık olacak diye buldular bizi dağ başında temiz giyimli, güzel ve yakışıklı bay/bayanlar. Garanti Emeklilik süslü sözlerle umut ışığı parlattılar karanlık günlerimize ve inandık onlara, güvendik. O kadar ihtiyacımız vardı ki güvenecek bir dosta, işte o anda ve aile sıcaklığıyla bulmuşlardı bizi. O tarihten bu yana yatırdığım aidatın sürekli azalmasına mı, bana sorarak ve güvenerek hatta beni örnek alarak kanına girdiğim zavallı genç yeni mezun meslektaşlarıma mı yanayım?

İrfan 308 Okunma

Cevaplar

  • İrfan03 Mart 2014

    Devletimizin verdiği katkı payını bile eksiye sokmuşlar. Tebrik ederim.. Nasıl olsa "DEVLET MALI" ya.

  • İrfan03 Mart 2014

    Mesai saatleri telefonlarımızı kapalı bulundurmak zorundayız ancak akşam açtığımda çağrınızı gördüm ve döndüm. Evet şikayetimle ilgili aramışlar fakat çözüm için değil aynı " karşılıksız söylemleri" güzel cümlelerle dinletmek içinmiş. Hattımdaki kalan dakikaları da bitirmelerine daha fazla dayanamadım. Sıfıra sıfır elde var sıfır.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Şubat 2014

    2308157 kayıt numaralı şikayet ile ilgili , Müşterimiz şikayeti ile ilgili bilgi verilmek üzere aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön