28 Haziran 2013

Garanti Emeklilik Gelir Güvencesi Sigortası!

BNP Cardif ve Garanti Emeklilik'ten yaptırmış olduğum işsizlik sigortalarım vardı, 21.12.2012 tarihinde risk gerçekleşti ve işsiz kaldım. Her iki şirkete de aynı bilgi ve belgeleri göndermeme rağmen BNP Cardif mart ayında ödemelere başladı fakat Garanti Emeklilik tüm arama ve maillerime rağmen dönüş yapmadı. Ayrıca sigortamı da iptal etmeyip her ay 36, 25 TL çekmeye devam ediyor.

İşsizlik sigortası ödemelerimin yapılması ve poliçemin işsiz kaldığım tarih itibari ile iptalini istiyorum. Ama hiçbir şekilde bilgi alamıyorum.

Kübra 534 Okunma

Cevaplar

  • Kübra03 Temmuz 2013

    Şikayet girdiğim gün aranmışım, telefonu duymadım hemen geri döndüm not alıp tekrar araması için ilgili kişiye ileteceklerini söylediler 3 iş günü geçti hala dönüş yok.

  • Kübra28 Haziran 2013

    Şikayetime istinaden lütfedip bugün aramışsınız teşekkürler ama telefonu cevaplayacak durumda olmadığım için açamadım, sonuçlanmış olarak tekrar aramanızı dört gözle bekliyor olacağım.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi28 Haziran 2013

    Sayın Kübra Ay' ın şikayeti ile ilgili , Müşterimiz şikayeti ile ilgili bilgi vermek üzere aramış, ancak ulaşılamamıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön