01 Ağustos 2016

Garanti Emeklilik Gelir Güvencesi!

Uzun süre önce Garanti Emeklilik adı altında gelir güvencesi sigortası yaptırdım ve 3 ay önce işten ayrıldım. Sigorta firması tarafından benden istenen evrakları gönderdim. 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir dönüş olmadı. Bu arada ben Garanti Emeklilik acentasına defalarca aradım yok onayda, yok birkaç gün içinde döneceğiz, yok evrak eksik gibi bahanelerle oyalıyorlar. Ben işsizim arkadaş ihtiyacım var. Hak etmiş olduğum pirimi ödememek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bir daha mı, tövbe. Sigorta yaptırmak isteyen varsa bu yazdıklarımı düşünsün ona göre yaptırsın derim.

Yalçin 1.432 Okunma

Cevaplar

 • Yalçin'in Teşekkür Mesajı12 Ekim 2016

  İlgi ve alakanıza teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 • Yalçin 12 Ekim 2016

  Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi03 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Yalçin 03 Ağustos 2016

  Operasyon departmanına ve Bahar hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Keşke bu tür olaylar yaşanmadan çözümlenseydi.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi03 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 03.08.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi01 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön