28 Ekim 2015

Garanti Emeklilik Erken Ayrılmada Para Kesintisi!

2014 Şubat ayında Garanti Bankası Unkapanı şubesinde bireysel emeklilik aboneliğimi başlattım. İstediğim zaman hiçbir para kaybı yaşamadan çıkabileceğimi ancak devlet katkısından yararlanmak için en az üç sene sistemde kalmam gerektiğini söylediler.

Birkaç defa istediğimde hiçbir kesinti olmadan çıkabilir miyim diye sorduğumda tabi ki diyerek onayladılar. Daha sonra 28 Eylül 2015 saat 16.17'de Garanti Emeklilik'i aradım ve iptal etmek istediğimi söyledim. Ama bana sistemde 1165 TL yatırdığım ücret olmasına rağmen sistemden erken çıktığım için 400 küsur TL para alabileceğimi söylediler. Ben de haliyle çıkmak istemedim sonrasında. Bu sorunun acilen çözülmesini ve paramın tamamını talep ediyorum...

Ahmet 489 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi28 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön