20 Şubat 2016

Garanti Emeklilik Emeklilik Hikaye!

2007 yılında yaptırdığım Garanti Emeklilik 9 yılda sadece 2300 TL biriktirmiş 3-4 ayda bi arayan Garanti Emeklilik'ten kişiler şu an ki fon iyi denilerek oyaladıklarını gördüm 9 yılda biriken para 2300 TL güya senaryolar da neler görünüyor.

Atakan 651 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 22.02.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi20 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön