15 Şubat 2016

Garanti Emeklilik BES İptali!

Şubeden açtırdığım BES planının iptalini 1 ay olmadan yine şubeden gerçekleştirdim. Bana şube çalışanı iptal olduğunu söyledi. Aradan bir süre geçtikten sonra aranarak ödeme yapmam gerektiğini söylediler. Ben de iptal ettirdiğimi söyledim. Geçtiğimiz ayın 31'inde kredi kartımdan 155 TL kesilmiş haberim olmadan. Haberim olmadan bu kesinti yapıldı. Bana kesileceği gibi bir açıklama yapılmadı. Ay sonunu zor getiren asgari ücretle çalışan bir insanım. Haberim olmadan çekilmiş bu tutarın hesabıma geri aktarılmasını istiyorum. Bu kadar basit ve benim bilgim dışında param kredi kartımdan çekilemez.

Ali 649 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi16 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı16 Şubat 2016

  Nursel hanımla görüştüm. Gayet açık olan sorunu çözdük. İadenin 3 iş günü içinde yapılacağını belirtti. Böyle çalışanlara ihtiyacınız var; bir işi yapmayı unutanlarla değil. Çok teşekkürler ilginiz için

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi16 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 16.02.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi15 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön