17 Ekim 2016

Garanti Emeklilik Başlangıç Tarihim ve Hesap Miktarı Yanlış!

Haziran 2106'da girdiğim bireysel emeklilik sisteminde başlangıç temmuz olarak görünüyor. Yapmış olduğum ödeme miktarı da eksik görünüyor. Yatırdığım halde hesabımda görünmeyen paranın hesabının acilen verilmesini istiyorum ve gerekirse BDDK'ya şikayet edeceğim. Böyle hesaplama hatası yapacaksanız sistemden acilen çıkarım beni.

Bahar 1.372 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Teşekkür mesajınızı almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Bahar'ın Teşekkür Mesajı17 Ekim 2016

  İlginiz için teşekkürler.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 17.10.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön