05 Aralık 2019
#13130517

Garanti BBVA'ya Kesinlikle Güvenmemeli İmiş

iGaranti Bankası yaptığım alışveriş iadesinin parasını hesabıma yatırmıyor, paramı bana vermiyorlar 2.289 TL. Beni öyle zor bir duruma soktular ki. Defalarca aradım, mail attım, şikayet kaydı oluşturdum hiçbir şekilde geri dönüş olmadı. Mağduriyetimin ivedi bir şekilde giderilmesini, aksi takdirde hukuki yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

Pınar Pınar 288 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Pınar06 Aralık 2019

  Garanti BBVA benim paramı benden izinsiz kullanıyor. Parama el koydular. Neden biliyor musunuz kar sağlamak için. Bana gönderilen iade parasını hesabıma yansıtmıyorlar, kendileri kullanıyorlar. Hakkımı aramak için yapmadığım kalmadı. Dilekçe yazdım, sesli şikayet bıraktım, bağlı olduğum bankayı aradım, müşteri hizmetlerini aradım milyonlarca kez. 1kez bile geri dönüş yapmadılar. Umurlarında bile değil. Müşteriye asla değer vermiyorlar, önemsemiyorlar. Garantiye asla güvenmeyin. Pişman olursunuz

 • Pınar05 Aralık 2019

  Kendi paramı kullanamıyorum var mı böyle bir şey. Bundan sonra maaşım yattığı gibi çekeceğim 1 gün bile hesabımda durup size fayda sağlamasına izin vermeyeceğim.

 • Pınar05 Aralık 2019

  Ben zaten bu işlemi gerçekleştirdim. Ezbere konuşmak yerine beni biraz ciddiye alıp sisteminizden kontrol etseydiniz; sesli mesaj bıraktığımı, dilekçe yazdığımı, bağlı olduğum şubeyle konuştuğumu ve defalarca müşteri hizmetlerini aradığımı görürdünüz.

 • Garanti BBVA Temsilcisi05 Aralık 2019

  Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler