Garanti BBVA'nın Ulaşılamaz Ümraniye Şubesi!

Ahmet Ahmet2 ay önce

Bireysel kredi işlemim için İstanbul/Ümraniye şubenizden santral başka hiç kimseye ulaşamıyorum. 4 gündür aktarılmadığım bireysel danışmanınız kalmadı. Şansa görüştüğüm E*** hanıma bilgi vermeme rağmen 3 gündür işlemlerim için dönüş yapmadı. Defalarca arayıp tekrar ulaştığım E*** hanım işlemin M**** hanıma yönlendirdiği bilgisini verdi. İşin komedi yanı santraldeki bayanın M*** diye bir çalışanın olmadığını söylemesi. Pes vallahi pes.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 1 ay önce

Sayın banka yetkilisi şikayetimi buraya yazdım ve bahsi geçen şubenizde halen bir yetkiliye ulaşabilmiş değilim. Sizinle çalıştığım için inanın çok pişmanım. Şube çalışanlarınızda iş takibi yok arayacağız dönüş yapacağız dediklerinde geri dönmemek müşteriyi adam yerine koymamaktır.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 2 ay önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler