03 Aralık 2019
#13107626

Garanti BBVA Yüzünden Kredi Çekemiyorum

Garanti Bankası ile ilgili sorunum yaklaşık 2 sene öncesine dayanıyor kendilerinin kartlarını kısa bir süre kullanıp daha sonrasında borcumu kapatıp bir daha hiç kullanmamama rağmen kendileri bana 200 TL gibi bir borç çıkarttılar ve hemen arkasından ben bu borcu İstanbul Cevahir'de bulunan Garanti Bankası şubesinden ödedim ancak kendilerinin bana haber vermeden gönderdikleri bu borç başıma bela oldu ve 1 senedir sırf bu sorun yüzünden kredi çekemiyorum, işin tuhaf tarafı hukuk bürolarını aradığımda haciz işlemine girmediğimi ve durumunun kaldırıldığını bana iletmelerine rağmen kredi çekememekteyim üstelik merkezlerine de kayıt bırakmama rağmen hala dönüş alamadım. Bu durumun çok acilen düzeltilmesi gerekiyor ama kimse benimle ilgilenmiyor.

Mert Mert 3.020 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mert03 Aralık 2019

    Daha önce kayıt oluşturdum ancak geri dönmediniz benim sorunumu çözmenizi rica ediyorum aksi takdirde bddk ya taşıyacağım konuyu ve yasal yollara başvurmak zorunda kalacağım bana numaramdan yarın gün içinde ulaşmanızı rica ediyorum.

  • Garanti BBVA Temsilcisi03 Aralık 2019

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları