03 Aralık
#13110641

Garanti BBVA Yüksek Döviz Kurları

Yurt dışı harcamaları ve taksitlendirme avantajı sağladığı için Garanti BBVA Miles & Smiles kartımı yurt dışında ara sıra kullanıyorum. 2019 Eylül ayında ABD'de yaptığım birkaç alışverişte uygulanan kur oranları karşısında şok olmuştum. 0,5 TL'ye kadar fark olmuştu.


Son zamanlarda yaşadığımız memnuniyetsizliklerden dolayı eşime *** kartı aldık. 2019 Kasım ayında (geçtiğimiz hafta) Almanya'da Aynı gün aynı zamanda yaptığımız harcamada Garanti'de EUR/tl'si 6,6 iken**** 'de 4,47 idi. Piyasa ekranlarında görünen 6,32tl.


Daha önce Garanti benden habersiz, ekstremde de belirtmeden kart ücretleri yansıtmıştı. Sağ olsunlar iade ettiler ancak ben bu bankayı takip etmekten ve nereden ne kadar fazla ödediğimi takip etmekten sıkıldım.

Emir Emir 1.922 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti BBVA Temsilcisi03 Aralık

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler