27 Kasım 2019
#13065671

Garanti BBVA Yıllık Ücreti

2016 Mart ayından bu yana maaş hesabım olduğu için bu bankayı kullanmaktayım. Haliyle Bonus kartımda açıktı ama hiç kullanmadım. 2019 Eylül ortalarında bankadan biri aradı. Kartı kullanmam yönünde bana 65 TL Bonus teklif etti ve 9 ay açık kalma şartı ile aidat ücretinin kesinlikle alınmayacağını belirtti. Bende bunu kabul ederek kullanmaya başladım.


Ancak 2 ay sonraki ekstrede 124 TL yıllık ücreti yapıştırdılar. Bankayı arıyorum onlar dış birim olduğu için kayıtlara ulaşamıyoruz diyorlar. Banka üzerinden şikayet yazıyorum geri dönmüyorlar... Derdiniz ne sizin ya insanlara artık yalanda mı söylemeye başladınız. Tüm konuşma kayıtlarımın çok acil incelenerek tarafıma yapılan bu terbiyesizliğin çözümünü istiyorum. Hemen ulaşın bana 0533**90671.

Öztürk Öztürk 1.517 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti BBVA Temsilcisi27 Kasım 2019

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları