Garanti BBVA  Yıllık Kart Ücreti Kesti!

İbrahim İbrahim08 Temmuz 12:18

Hayatımdaki en iyi bankadan gördüğüm en soyguncuya dönüştü. Banka 13 yılık Garanti Bankası müşterisi ve ayrıca uzun yıllar maaş müşterisi olan hesabımdan 0028 numaralı biten kartıma 2018-2019-2020 yıllarında kart ücreti eklenmiş farkında değilim düşünün bu kadar güveniyoruz. 

Ayrıca kredi kartı haricinde hesabımdan kira ödemesi -aidat ödemesi-başka banka kredi kartı ödemesi-yaklaşık 10 tane fatura ödemesi-nakit avans-taksitli avans-bütün alışveriş harcamaları-sağlık harcamaları-eğitim harcamaları yapıyorum hala kart ücreti yansıtılıyor ve 185 TL 2020 için iadesini istiyorum müşteri temsilcisinden bana naz yapıyor sanki kendi parasını verir gibi bir de teklif varsa iade edebilirim sizin kartınız ayrıcalıklı kart gibi sözlerle bekleteyim denip en fazla 70 TL bonus yükleyebiliriz 40 günde harcamak zorunlu deniliyor. 1 yılda kart kapatmazsan taahhüdü yani herhalde bana parayı geri vereceksin denilip benden paramı  alıyor. Paranın tamamı da değil 185 TL'ye 70 TL bonus olarak sinir bozucu rakam. En kısa zamanda bütün kartlarımın iptali için gerçekleştireceğim. Yeni iş yeri açıyorum garanti pos düşünüyordum ama ondan da vazgeçtim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İbrahim 4 hafta önce

İletişimden de yazdım sonuç aynı bizim için değerlisin kartınızın avantajları var denilip geçiştiriyorlar.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 08 Temmuz 12:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler