sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Garanti BBVA Yazılı Belgeli Başvuruma Mayıstan Beri Cevap Yok

Abdullah Abdullah5 ay önce

11 Nisan 2019'dan beri hala şahsıma maaş hesabı açmadı. İş yerim maaş ödemeleri için Garanti Bankası'yla sözleşme yapmasına rağmen, yapılan sözleşmede personel sayısına şahsım da dahil olmasına rağmen Nisan ayından beri kaç defa bankaya başvurmama rağmen, adıma kayıtlı banka işlemlerine konulan tüm tedbirler, sulh ceza hakimliği tarafından kaldırılmasına rağmen şahsıma hesap açmadı. Promosyonumu alamadım. Mağdur oldum. Gerekçe olarak mahkeme kararının postayla kendilerine gelmesi gerektiğini söylediler.

Mahkeme kararını Afyonkarahisar Kocatepe şubesine elden verdim. Şube mahkeme kararını Genel müdürlüğe e-mail ile gönderdi ama Garanti Bankası Genel Müdürlüğü elden yazıyı alamayız savcılık göndermesi gerek demiş. Posta ile kaç günde ulaşacak karar. Nisan ayından beri karar ulaşmadı mı. İşyerimle yapılan sözleşmede promosyon ödenecek personel sayısına şahsım da dahil olmasına rağmen hesap açılmadığı için promosyonumu alamadım.

Mayıs 2019'da detaylı bilgi belgelerle genel müdürlüğe yazı ile başvurdum. Cevap bile vermediler. Nasıl bir uygulamadır anlamadım. Mağdur ettiniz beni.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Abdullah 5 ay önce

👏🏻👏🏻👏🏻

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 5 ay önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler