sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Garanti BBVA Yanlış Havale İade Edilmiyor!

Erhan Erhan8 ay önce

24 Mayıs 2019 tarihinde hesabıma gelen yanlış bir havale fark ettim. Aynı gün Garanti Bankası İçerenköy şubesine giderek durumu bildirdim. Kendi şubem olan Garanti Ataşehir şubesine talimat göndermemi istediler ve bu işlemi de yaptım ancak defalarca aramama ve karşı tarafın da müşteri hizmetlerine kayıt açmasına rağmen hesabımda blokeli bulunan tutar iade edilmiyor. Enteresan tarafıda muhatap olabileceğim kimseyi bulamamam. Alacaklı olduklarında yedi göbek akraba kovalayan bu kurum beni neden böyle bir durumun muhatabı olarak ortada bırakıyor anlamış değilim. Lütfen bu konuyu acil olarak çözün! Muhatap bulunamaması.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Erhan 8 ay önce

Sayın yetkili, Bu ortamdan sadece cevap yazmak için otomatik metin yazmak durumu çözmüyor. 24 Mayıs tarihinden bu yana bu sorun ile uğraşıyorum. Hasabıma yanlış para geldi iade edin sahibine diye talimat yazıyorum, buradan derdimi anlatıyorum ama siz dün ve bugün milletin parasıyla benim kredi tahsilatımı yapıyorsunuz. Bu ne rezilliktir, ne ilgisizliktir. Bakın 24 Mayıs diyorum, bir problem çözümü bu kadar zor mu?

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 8 ay önce

Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyerek, size dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garantibbva.com.tr iletişim formu, Facebook / GarantiBBVA ve Twitter / GaratiyeBBVAyaSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Erhan 8 ay önce  

    Ayrıca ne arayan var ne soran, maşallah, siz bu kafayla devam edin!

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler