Toplam çözüm sayısı
..
Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA Vefat  Ve Kredi Kredi Kartı Borcu!

1.033görüntüleme
Duygu
Duygu 17 Ocak 20:17

Babam öldü ve bir kredi borcu ve kredi kartı borcu olduğu söylendi. 65 yaşında kredi çeken babamın hastalığım yoktur diye yalan söylediği sebebi ile zorunlu olarak bankanız tarafından yapılan sigortası kapsamadığı için red cevabı geldi. 

Bankanız tarafından yapılandırma için verilen telefon asla çalışmıyor ve yapılandırma bankadan da olmuyor. Muhatap bulamıyorsunuz. 65 yaşında Türkiye'de kaç kişinin seker, kalp, tansiyon sorunu yok soruyorum size. Ama kredi kullanırken babama kim kredi kullandırdıysa yoktur demiş babam oysaki ilk ameliyatını 20 yaşlarda oluyor. 3 ameliyatı ve kalbinde mekanik kapak vardı. Yani kendisi ile oturduğunuzda sürekli kalp atış sesini mekanik olarak duyardınız şimdi yalan söyleyen kim?

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA17 Ocak 20:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler