Garanti BBVA Ve Bağlı Olduğu Sigorta Şirketinden Şikayetçiyim!

Orhan Orhan5 ay önce

55***56 plakalı aracımla 12 Ağustos 2019 tarihinde ekte gönderdiğim fotoğrafta görüldüğü üzere bir kazaya karıştım. Dosya numarası: 190478**. Kazadan sonra kaza için araştırmacı tayin edildi. Kurban bayramına denk geldiği için şirketten ikame araç istedim fakat bırakın ikame aracı atanan eksperin kaskomdan feragat etmemi istemesinden tutun da ısrarla özel konuşma kayıtlarımı istemesine kadar türlü mağduriyetlere uğratıldım. Şirket asla yanımda olmadığı gibi işleri daha da zora soktu. Kesinlikle mağduriyet giderme yoluna gidilmedi.

Bugün aradan tam 34 gün geçmiş ve hamile eşimi hastanelere taksi ile getirip götürmek zorunda kalıyorum. Ben hayatımda böyle muamele ne gördüm ne de duydum. Karşı aracın suçunu kabul etmesine rağmen, son hızla aracıma çarptığı halde %50 kusurlu sayılıp aradan geçen süre zarfında tek bir telefon dahi almadım. Hatta araştırmacının tehditlerine maruz kaldım. İstenildiği takdirde araştırmacı bilgilerini de paylaşacağım.

Tüm işlemlerimi Garanti Bankası üzerinden yaptım ve bu firmanın adına ve büyüklüğüne aldandım. Defalarca aramama rağmen Garanti Bankası asla yanımda olmadı. Bankadan ve bağlı bulunduğu sigorta şirketinden şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 5 ay önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler