Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Eyüp'ün şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Garanti BBVA Ümraniye DES Şubesinden Şikayetçiyim

659görüntüleme
Eyüp
Eyüp 24 Kasım 2020 11:40

23.11.2020 pazartesi günü saat 11 gibi 4 şirket personelimi alıp maaş hesabı açmaya gittik. Sırasıyla içeri giren personelime hesap açarken 682 numaralı Ankara OSB şube olarak açılmasını söyledim (yoksa maaşları yatmayacaktı), banka içerisine girişte ismini sır gibi tuttukları, sol baştaki gişede, esmer kilolu gişe görevlisi kadın çalışanın görevini kötüye kullandığını, hatta az okuma yazması ya da kağıda kaleme uzak kalmış insanları yanılttığını buradan Garanti Bankası yönetimine bildirmek istiyorum. 

Ben hesap açarken Ankara OSB olması gerektiğini 2 kere ifade etmeme rağmen, finalde Ümraniye DES şube olarak hesabı açmış. Kendi çıkarları için, beni mağdur etmesi, ay sonu maaşımı alamama gibi bir durumda bırakması sizce nedir? Bir de maaş hesabı evraklarını imzalatırken, kredi kartı talep evrakını bana çaktırmadan imzalatmaya kalkıştı. İmzalama öncesi, evrakın ana başlığını el ve diğer evraklarla kapatması, kendisini uyarmam ve ne imzaladığıma bakabilir miyim dediğimde, kredi kartı istemiyorum ifadesi ile; Garanti Bankası DES çalışanı hafif kilolu esmer kadın çalışan, almak zorundasınız dedi. 

Tamam buraya kadar hadi her şey normal olsun. Kart istemediğim için sinirlenen, Garanti Bankası DES şubesi kilo esmer kadın çalışan dekontu önüme buruşturup azarlar gibi konuşması banka kurum kültürüne hiç yakışmadı. Buradan kendisine tüm kötü enerjimi gönderiyorum. Bakın diğer sağ veznede oturan sarışın zarif hanım efendi ise diğer çalışanıma o kadar nazik ve adab-ı muaşeret kurallarına uygun davrandı ki; kendisine hayatta başarılar dilerim. Özetle; kilolu esmer, işini kötüye kullanan, banka müşterisini yanıltan, işine gelmedi mi saygısız tavır sergileyen, DES şubesi kadın çalışanın o dekontu buruşturup önüme koymasını esefle kınıyorum. Dekontu kırıştırıp koymasının nedeni, kredi kartı almak istemediğimdendir. Bu arada Ankara OSB hesabını da (yaptığı ayıbı) benim keskin tutumumdan dolayı, çekinip tekrar bir hesap olarak açtı (daha sonra bankayı arayıp, sırada bekleyen çalışanımın sayesinde ulaştım bankaya) Ümraniye DES şubesi kilolu esmer kadın çalışan, umarım yazdıklarımı okursun. Lütfen artık insanları yanıltma. İşini doğru dürüst ve ilkeli yap. Metal yorgunluk varsa, sokakta üniversite mezunu nice başarılı gençler var. Onlara sandalyeni bırakabilirsin. 5-6 kere esmer kilolu kadın dememin sebebi, adını sormama rağmen söylememesidir. Bir adının olduğunu düşündüm ama yok gibi davrandılar.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA 24 Kasım 2020 11:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Eyüp
Eyüp 26 Kasım 2020 09:10

444 0 330 numaralı müşteri şikayet destek hattınız Çağrı atıp kapatıyor. Bu olamaz herhalde çözümsel yaklaşımınız.

Eyüp
Eyüp 03 Aralık 2020 08:16

Garanti Bankası yetkilileri kendi kendinize gelin güvey oldunuz. Bakın tekrar söylüyorum, telefonuma çağrı atıp kapattınız. Masamda 45-50 cm yanımdaki telefonuma 444 0 330 dan çağrı attnız. Yok mu garantide bir kişi.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler