Garanti BBVA THY Miles & Smiles / Statü-Bonus Mil Kargaşa!

Sevcan Sevcan5 ay önce

Yaşadığım mağduriyetten bahsetmek istiyorum. Miles and Smiles da Statü millerini Bonus milline çevirmek istiyordum. Fakat sitenin yazılımsal çelişkisi, karmaşasından ve çelişkili görünüşünden dolayı hatalı işlem kaydı oldu. Saniyeler içerisinde 4440849u arayarak yazılımsal müdahalenin yapılmasını istediğimde ise kesinlikle yapılamayacak bir işlem olduğunu ve geri bildirim yapılması gerektiğini ilettiler. Yaptım ama olumlu konuşmadılar. Bu arada miller ile bilet alacağım için, rezervasyonum riske girmek üzere. Kaldı ki, işlem benim değil. Ben bir çalışanım ve konunun riskli olduğunu iletmeme rağmen yardımcı olmalarını istedim.

Ki siteye girdiğinizde ekranın yönlendirmesinden de anlaşılan (ekliyorum) Bonus millerini Statüye çevir idi. İşlemi yaptığımda Bonus millerimin azalmasından yapılan işlemde yanlışlık olduğunu anladım. Böyle bir yanlış anlaşılmaya imkan vererek insanları mağdur etmelerinin yanında yazılımsal olarak böyle bir yetersizliğe sahip olmaları ciddi anlamda hayal kırıklığı yarattı. Çünkü, ben yazılımın içinde olan biriyim. Bu yapılan hatalı işlemin bir an önce çözülmesini istiyorum.

Onlara ufak bir tavsiye olarak da sitede ki yanlış anlaşılmaya çok açık olan alan içinde bir yazılım şirketinden destek almalarının kendilerine büyük yararı olacağını düşünmekteyim. "statü mil = Bonus mil = dönüştür" den ne anlaşılabilir.

İstediğini kadar soluk yazılarla neler yazarsanız yazın. Bu yazılımsal görsel bir hatadır. Algoritmik yapıya ters olduğunun altını çizerek belirtmek isterim. Lütfen destek olun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 5 ay önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler