Garanti BBVA  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA Talep Ve Bildirim Formlarını Okuduklarından Emin Değilim.

1.064görüntüleme
Levent
Levent 25 Kasım 2020 02:35

Bu zamana kadar hiçbir sıkıntım olmamıştı. Müşteri hizmetleri hep yardımsever idi ve memnundum. Anlayışsız biri olduğumu sanmıyorum. Ancak, sorunum ile ilgili 3. Haftaya girdim. Telefonu geçtim; 2 tane email yollamış olmama rağmen halen geri dönüş alabilmiş değilim. Ne zaman ki bir problemim oldu, ne şubeden ne de merkezden bir uzmana ulaşamaz oldum. Yatırım için başka bankayı kullanıyordum ve bu olaydan önce Garanti Bankası' nı tek bankam yapmayı planlamıştım. Maalesef, gelecekte nasıl bir hizmet alacağımı az-çok anlamış oldum.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA25 Kasım 2020 02:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Levent
Levent25 Kasım 2020 02:48

Bir zahmet siz araştırıp bulunuz. Açık ismim ve soy ismim Levent Nejat Çakmak. Önceden yolladığım formlardaki telefon numarasına hafta içi saat 12.00-18.00 arasında ulaşabilirsiniz. Ya da email ile dönüş yapabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Levent
Levent25 Kasım 2020 15:48

Okunmayacak bildirim formunu doldurmak istemiyorum. Şubeye de hâlâ ulaşamıyorum. Döviz transferimle ilgili ne zaman ve hangi Garanti Bankası biriminden haber alabilirim?

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler