Garanti BBVA Şirinevler Meydan Kötüsünüz

Mehmet Mehmet17 Şubat 14:18

Yaklaşık 15 yıldır bireysel olarak çalıştığım banka son 3 senedir şahıs firma hesaplarımla da çalışmaktayız kredi vermek için peşimde taklalar atan kredi kartı, pos ve her türlü zerzavat için telefonda işlem yapan şube 5 gündür müşterinin iptal iadesini yapmıyor. Adam açıyor   bize sayıyor.  10 sefer aradık mail attık. -Şirinevler Meydan şubeden S** hanım diye bir zat lütuf da bulunarak telefonla geri dönüş yapıyor ve ilk cümlesi buyurun mail atmışsınız diye beni arıyor dedim, siz kimsiniz ben onlarca mail atıyorum? Aaa  Şirinevler evet böyle böyle bir durum var mailde de içerik var yardım edin iadesini yapın çözün bu i rica ediyorum diyorum. 

Bize talimat geçmeniz gerekiyor tamam diyorum faks la göndermek lazımmış biz fax kullanmıyoruz diyorum burda görüyorum diyor mevzuat gereğinden giriyor neden olmaması gerektiğiyle alakalı bin tane zerzavat saçıyor diyorum o mevzuatı at bana bende okuyayım. Bu so** hanım siz kişiselleştirdiniz miy miy miy bir şeyler deyip telefonu kapıyorum diyor ve kapatıyor. Beni numaramdan aramışsınız talimatı atacağımız mailim kaydınızda var konu zaten basit bir konu yani daha nasıl ispat edebilirim?  bu sefer yaparım bir daha sizin işlerinize bakmam. Böyle bir talimat. Yazıklar olsun girişimciye de esnafa ettikleriniz bitmiyor.  kadın sanki müşteri ben satıcıyım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 17 Şubat 14:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler