Garanti BBVA Personeli Saygısız

Hasan Hasan13 Ocak 10:33

Yeni açılan iş yeri şubemize pos içerisine banka tanımlaması yaptırmak için banka saha görevliniz 'M**' isimli bir arkadaşla görüştük. Bize 6 aylık kampanyaları olduğunu aylık 10.000 limit paketini 120 TL'ye vereceklerini belirtti. Bizde bunu makul bulup herhangi bir ek ücret ödeyip ödemediğimizi sorduk. O da herhangi bir ücret ödemeyeceğimizi 6 ay sonra tekrar durumu değerlendireceğimizi söyledi. Bizde yeni yasa bizi etkiler mi dediğimizde ' biz imzayı attıktan sonra sorun yok etkilemez' diye bir cevap aldık.

Sonuç olarak ocak ayında bizim paketimiz bize hiçbir bildiri yapılmaksızın değiştirilerek blokeli pakete alınmış. Yeni yasa sonucu böyle olmuş. Hesabımı posumu hepsini kapattım 2 günlük blokedeki paramı geri istiyorum. Bana hala gelip imza atmanız lazım diyorsunuz.

Sonuç olarak Konya saha görevliniz M** isimli arkadaş insanlara yalan yanlış bilgi vererek işlem yapıyor. Benim 2 günümü boşu boşuna harcamama neden oldu kendisinden şikayetçiyim. Sizin gibi bir banka nasıl böyle insanlar çalıştırıyor anlamıyorum. Ayrıca Türkiye'nin en büyük bankasıyız diyorsunuz. KOBİ paket değişimini mesaj olarak bile bildiremiyorsunuz. Bu da sizin ayıbınız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hasan 13 Ocak 10:45

Kendi sitenizden daha erken yapmama rağmen burda insanlar okuduğu için daha erken dönüş yapmışsınız. Harikasınız. Buraya yazdığım içinde işimi geç halledersiniz bakalım ne zaman arayacaksınız.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 13 Ocak 10:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler