Garanti Bbva Para Üstümü Vermiyorlar

Erhan Erhan01 Ağustos 18:21

29/07/2020 tarihinde saat 18:12 de 01160crs001 kodlu ATM'den 600 TL hesabıma para yatırma işlemi gerçekleştirdim ve benden kendi hesabıma yatırdığım para için 1.00 TL işlem ücreti istedi ve yanımda bozuk olmadığı için 650 TL yatırmış bulundum, para üstümü vermedi ve hesabımada aktarmadı, bana sadece referans numarası verdi ve bu numara hiçbir işe yaramıyor. 

ATM'lere bu kodu girerek çekebilirsiniz yazıyor ama hiçbir ATM'den bu parayı alamıyorum. İşleminiz bu ATM'de gerçekleştirilemez yazıyor. Benim paramı hesabıma yatırın yoksa CİMER'e kadar gider bu iş. Ben parasında değilim yaptıkları resmen paramı vermemek başka açıklaması yok. Zaten şu kartı falanda kapatayım bir daha asla ve asla çalışmayacağım bir bankasınız.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 01 Ağustos 18:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler