Garanti BBVA  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA Ortak ATM Para Sıkışıklığı Yaşandı

2.106görüntüleme
Selami
Selami 18 Kasım 2020 00:01

Kredi kartı borcum olduğu için maaşımı aldığım gün (05.11.2020) paramın yarısını bankaya yatırıp kapatmak istedim. Garanti ATM'si uzak olduğu için hemen yakınındaki Yapı Kredi ortak ATM'den işlemimi gerçekleştirmek istedim. Garanti hesap kartımla 870liralık bir meblağı ATM'ye soktum fakat 20liralık banknotu geri verdi. Sonrasında para verdiği kısım 15-20saniye açık kaldı ve ATM kendini resetledi. Garanti Bankası'nı aradım harcama itirazı dilekçesini de verdim. Karşı bankaya ulaşacak sonra bize geri dönüş yapılacak dendi. 

Arkadaş hangi yüzyıldayız ya. Her şey elektronik ortamda gerçekleşirken 2haftadır bir maile geri dönüş yapılamıyor. Ortak ATM'lerden para kesintisi yapmayı biliyorsunuz. İnsanları mağdur edemezsiniz. Mağdur etmemek için bu gibi durumlara en kısa çözüm yolu bulmanız lazım. 2-3 gün neyse de 15-20 hatta 2ayda parayı iade etmek ne ya. İnsanları mağdur edemezsiniz.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA18 Kasım 2020 00:10

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler