Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA Okumayan OGS Cezası

1.103görüntüleme
Özge
Özge 12 Ekim 2020 15:52

Garanti Bankası'ndan kullandığım OGS cihazı hakkında müşteri hizmetleri ile defalarca konuşmama rağmen bir sıkıntı olmadığı söylendi. 

Ama cihaz bir okuyup bir okumuyormuş en son Yalova dönüşü okumamış ve bunun neticesinde toplam 500 TL ceza ödedim 122 TL'lik geçiş ücreti ödeyecekken bunun sorumlusu kim şimdi beş yüz kere aramam neticesinde bu geldi başıma böyle sorumsuzluk işini yapamamak olur mu zaten sana diyorum kaç senelik bir cihaz getireyim değiştirin bir sıkıntı olmasın yok beyefendi bir sıkıntı gözükmüyor. 

Allah böyle bankanın cezasını versin bütün ilişiğimi keseceğim iş yeri sahibiyim ticari hesaplarım da var kesinlikle bir daha asla çalışmayacağım. İcralık olsaydım mesajı görmeseydim sorumlusu kim olacaktı sicilimden nasıl temizlenecekti kaç banka ile çalışıyorum.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA12 Ekim 2020 15:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler