Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi İş Bilmezliği

profile
Bircan
15 Şubat 23:45
623

Hayatımda böyle iş bilmez bir banka müşteri temsilcisiyle karşılaşmadım. Daha önce farklı bir bankanın maaş müşterisiydik, şirketimiz Garanti Bankası ile anlaşma yaptı; altı ay oldu ancak maalesef her yerde sorun yaşıyoruz. Şikayetime gelirsek, 15.02.2024 tarihinde 'ayrı ayrı kart kullanmayayım, maaşım Garanti Bankası'na geçtiği için kredi kartını kullanmaya başlayayım' dedim ve avans hesap açmak için başvuru yaptım.

Bir uyarı mesajı aldım: 'daha önceden bekleyen başvurularınız olduğu için işleminiz gerçekleştirilemiyor.' girdim ve baktım, altı adet başvuru var; üç tanesi yüksek miktarlı kredi, üç tanesi avans hesap başvurusu. Hemen aradım, maalesef çok bilmiş bir temsilci 'güvenlik kaygınız varsa bloke uygulayalım' dedi ama 'bu blokeden sonra giriş yapamazsınız, kullanamazsınız' demedi. İşlem bittiğinde bloke uygulandı. 'ben erişim sağlayabilir miyim? ' diye sordum, 'hayır' dedi. Şubeye gidip açtırmam gerekiyormuş.

Bulunduğum yerden şubeye ulaşmak 100 km ve bir sürü ödemem var. Sinirden çıldırdım. Keşke baştan söyleseydi. Sonra başvurular için kayıp-çalıntı birimine aktardılar. Müşteri temsilcisine bağlanmak ayrı bir zulüm. Bağlandığımda, başvuruların benim bilgim dışında yapıldığını söyledim; o da 'banka kendisi başvuruyormuş' dedi. Derdimi anlatmaya kalmadan ne hikmetse müşteri temsilcisi hattan düştü.

Mağduriyetimi saymakla bitiremem. Maalesef şirket bu bankayla maaş verdiği için bir şey yapamıyorum. Elimde olsa bir dakika durmam; ama artık ne kartını kullanırım ne de hesabını. Bundan sonra maaşım yattığı gibi hepsini diğer bankama havale edip bütün işlerimi oradan halledeceğim. Otuz üç yaşındayım ve hayatımda hiçbir bankadan bu kadar mağdur olmadım.

Benzer Şikayetler

1

Garanti BBVA Güvenlik Duvarı Zayıflığı

profile
Hamza
04 Kasım 2023 21:51
680

Garanti Bankası E-Haciz Hatası

profile
Kerem
18 Nisan 14:10
138

Garanti Bankası İsteğim Dışında Nakit Avans Hesap Açmıştır.

profile
Çiğdem
17 Nisan 21:06
535
5
Çözüldü

Garanti Bankası Sistemsel Hatayı Düzeltin

profile
Ali
13 Nisan 23:27
537
1

Garanti Bankası Avans Hesap Fazla Faiz Alınması

profile
Yusuf
10 Nisan 16:50
531
garanti-bankasi-avans-hesap-fazla-faiz-alinmasi-1.pdf
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz