Garanti BBVA Müşteri Temsilcilerine Ulaşamama!

Canan Canan21 Şubat 11:13

Trendyol tarafından 19 şubatta para iadeniz gerçekleştirildi mailinden sonra 2 gündür hala para iadem bankam da görünmüyor. 

Sorgulamak için Garanti Bankası'nı 4440333 arıyorum fakat müşteri temsilcilerine ulaşmak mümkün değil. Sürekli ana menü oradan tuşlamalar. Sorumun cevabını bulacağım bir tuşlama yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Canan 21 Şubat 11:30

Şikayetten önce bankanızdan doğru hizmet almak için arıyorum lakin doğru hizmeti sesli yanıt sisteminiz destekleyemiyor. Muhatap bile bulamadığım telefon dan neden şikayetimi ileteyim. Buradan yazayım ki Müşteri memnuniyetinizi sorgulayın.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 21 Şubat 11:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler