15 Ocak
#13453473

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Bağlanamama!

Çok basit bir soru sormak için bile ilgili menüye aktarılamıyorum, temsilciyle görüşemiyorum. Shop&Fly kartımla bir alışveriş yaptım ve mil kazanımı ile ilgili herhangi bilgiye ulaşamıyorum. Yıllık 400TL'ye yakın kart masrafı var bu Shop&Fly'in ve aldığımız hizmet sıfır şu durumda.


Bir de sesli söyleyerek menüye ulaşma olayı çıkardılar. Şunu mu demek istediniz, lütfen sesli söyler misiniz, bunu mu demek istediniz, doğru mu yanlış mı diye 10 kez boşluğa robotlara sesleniyorum. Bu sesli şekilde menülere ulaşma tekniğini beceremediniz işte neden insanları ruh hastası yapmaya bu kadar kararlısınız.
Aşırı sinirlendim Allah düşürmesin müşteri hizmetlerine bazı firmaların.

Berat Berat 219 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti BBVA Temsilcisi15 Ocak

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler