Garanti BBVA Maaş Müşterisine Sağladığı Ayrıcalıksızlık

Serdar Serdar1 hafta önce

Garanti BBVA isimli banka maaş müşterisi olmamıza rağmen EFT ve havale işlemlerine hatta aynı şube içerisinde yapılan havale işlemine bile havale ücreti almakta. Maaş müşterisine ayrıcalık olduğunu iddia ettiği kerameti kendinden menkul hesap işletim ücreti almamak gibi bir işlemi ayrıcalık diye sunmakta! Sektörde ki diğer rakiplerinde de zaten hesap işletim ücreti alınmadığının farkında olmalarına rağmen bunu nimet gibi sunmakta. Faiz oranın çok düşük olduğunu iddia ettiği ama gayet yüksek bir oranı kredi ayrıcalığı diye sunmakta!  

İki kalem sigorta ürününde belli yüzdelerde indirim yaptığını belirtiyor ve bu ürünleri de maaş müşterisi olarak zaten kullanmıyoruz. Sıkça kullandığımız işlem olan EFT ve havale gibi ürünlerde ayrıcalık sağlanmasını talep ettiğimizde şirketinizin insan kaynakları ile görüşün gibi etik olmayan bir cevap veriyorlar.

Maaş müşterisi olarak adlandırdığınız kişilere bu cevabı veriyorsanız sizin müşteriniz biz değil anlaşmayı yaptığınız şirkettir. Uygulamanızda bizim için kullanmış olduğunuz 'maaş müşterisi' isimlendirmesini lütfen şahsım için kullanmayın.

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Kadir 1 hafta önce  

    Evet aynen katılıyorum maaşlı müşterisiyim anneme vadeli hesap açtım garantiden benim şube ile annemin şube arası 4 km ama her EFT de 60 TL ve üzeri farklı tutarlar kesti en az 10 kez şikayetçiyim tercih edilecek bir banka değil...

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler