Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Garanti BBVA ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yunus sonuçtan hiç memnun değil

Garanti BBVA Kur Farkı Yatmadı

213
Yunus
Yunus 13 Aralık 2022 16:04

Garanti Bankası Dolara endeksli Kur Korumalı Mevduat hesabı açtırdım. 13 Aralık salı günü itibariyle vadesi doldu. Ana para ve faizi hesabımda görünüyor fakat kur farkı yok. Konuyla ilgili şubeyi ve müşteri hizmetlerini aradım onlarda yeterli bilgiyi veremediler. 3 ay önce aynı hesaba kur farkı yattıydı şimdi neden yatmadı. Lütfen yardımcı olur musunuz.

Benzer Şikayetler

profile
3.518
07 Eylül 2022

Garanti BBVA Eryaman Şubesi Felaketi

Garanti Bankası Eryaman şubesinde hesap açtırmak için gittik Ticari müşterilere bakan b***hanıma işimizi anlattık ve dövizle işimiz olduğunu ısrarla söyledik Önce değişik bir üslup ile paranın kaynağı neresi açıklamasını yapabilir misiniz gibi polis savcı tavrı takındı neyse dedik akşam geç olduğu i...

profile
4.555
06 Ocak

Garanti Bankası Kur Korumalı Hesabımın Parasını Vermiyor

Merhaba, Garanti Bankası kur korumalı mevduat hesabı açtım 2 Ocak da vadesi doldu. Faiz yatırıldı kur farkı yatırılmadı. En geç 48 saat denilmesi rağmen 4 gün geçti para yok. Çağrı merkezi oradan oraya aktarıyor sonuç yok. En son şubeye gidin denildi ben şubeden hesap açmadım ki internet bankacılığı...

profile
314
07 Aralık 2022

Garanti Bankası Kur Korumalı Mevduat Hesabı

Garanti Bankası kur korumalı mevduat hesabı kur farkı yatmadı bununla ilgili bilgi alamıyorum Ne kadar saçma hesap incelemesem kaybolup gidecek kimsenin ulaşamadığı bir sistem bir de kayıt oluşturdum gün içinde dönüş olacakmış bu süre zarfında benim paramın değeri ne olacak.

profile
461
18 Kasım 2022

Garanti BBVA Kur Korumalı Mevduat Hesabı Farkı Yatmadı

Garanti Bankası kur korumalı mevduat hesabı kur farkı yatmadı bununla ilgili bilgi alamıyorum Ne kadar saçma hesap incelemesem kaybolup gidecek kimsenin ulaşamadığı bir sistem bir de kayıt oluşturdum 3 gün içinde dönüş olacakmış bu süre zarfında benim paramın değeri ne olacak.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .