10 Ekim
#12755932

Garanti BBVA Kullanmış Olduğum Kredi Ödeme Planı

10/03/18 tarihinde ilk ödemesini yaptığım 50 bin TL 48 ay vadeli kredi ödeme planına baktığımda Faiz, fon ve vergilerin belirli bir oranda azalan olarak değil, her ay farklı farklı tutarlarda olduğunu fark ettim. 13/04/18 tarihinde toplu ödeme yapmamdan sonra 10/11/19 tarihine kadar bahsettiğim şekilde düzensizce yazılmış tutarlar mevcuttur. Bu tarihten sonra ödeme planında her konu başlığı (ana para, faiz, fon, vergi) altında yazan tutarlar belirli miktarda azalarak devam etmektedir. Ayrıca kredi ile ilgili internet bankacılığından baktığımda vadeyi 47 ay olarak görüyorum. Bunları ekteki dosyalarda görebilirsiniz. Bana ilk ve toplu ödeme sonrası değişen ödeme planı ve neden tutarsız veya oransız ödemeler yaptığımla ilgili açıklama yapmanızı bekliyorum.

Murat Murat 625 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat10 Ekim

    Aynı şikayetlerimi yazmış olduğunuz "garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden" size ilettim ancak geri dönüş alabilmiş değilim.

  • Garanti BBVA Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Garanti BBVA olarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatmak için, Bankamızın resmi iletişim kanallarından hizmet vermeyi önemsiyoruz. Bu nedenle 20 Haziran 2019 tarihinden itibaren Şikayetvar sitesine yazılan mesajlara yanıt veremediğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminizi; garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletebilirsiniz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ilettiğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları