15 Ocak
#13453366

Garanti BBVA Kredimi Ödeyemiyorum!

10 senelik ev kredimin 8. Yılındayım bu zamana kadar taksitlerimin hepsini erken ödeme ile ödemiş bulunuyorum. Fakat bu yıl ocak ayından sonra (1 ay önceden son taksitimi ödeme hakkım olmasına rağmen) internet ve mobil bankacılık üzerinden ödeme yapamamaktayım"İşleminize devam edilemiyor.
Taksit ödemenizi gerçekleştirmek için şubelerimizle iletişime geçebilir veya daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. " uyarısı vermekte. Müşteri temsilcilerini aradım hiçbiri nedenini bilemedi hesaplama sorunu yaşamış sistem dediler, internet sayfanızın bize ulaşın kısmına yazdım ama dönen olmadı. Kredimin son taksitini 15 gün önceden bugün yarın ödemek istiyorum. Şubeye gitme imkanım yok ve kredimin gününde de ödeme imkanım yok. Erkenden ödemek istiyorum son taksitini. Yardımınızı rica ediyorum.

Haluk Haluk 213 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Haluk15 Ocak

    Dediğiniz yere ses kaydıda bıraktım yazılıda bildirdim ama dönen olmuyor maalesef

  • Garanti BBVA Temsilcisi15 Ocak

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler