Toplam çözüm sayısı
..
Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA Kredi Kartımı Başkasına Teslim Etmişler

487görüntüleme
Rauf
Rauf 20 Ocak 15:25

Sahip olduğum Garanti BBVA bonus kartımla benden habersiz bir işlem denenmesi üzerine müşteri merkezini arayıp iptal ettirdim. Kendileri işlemi iptal edilip yeni kredi kartı yollayacaklarını söylediler. Aradan günler geçtikten sonra kurye sözleşmeli olan kredi kartımı soy ismimin bile uyuşmadığı bir şahsa teslim ettiğini görüyorum. Şimdi o teslim edilen şahıs kartımdan ucu açık bir rakam kullanmış olsaydı bunun hesabını kim verecekti. 

Bu farklı bir kişiye teslimi görür görmez garanti müşteri hizmetlerini arıyorum ve bana denilen dilerseniz kuryeyle görüşün bu durumu kuryenin hatası diyorlar. Şaka gibi değil mi sanki ben kuryeyi tuttum da benim kuryem yanlış kişiye teslim etti. Bu durumla ilgili gerekli hukuki süreci başlatacağım.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA20 Ocak 15:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler