Garanti BBVA Kredi Kartımdan Yıllık Aidat Aldı

Muhammet Muhammet08 Temmuz 18:05

3000 TL limitli Garanti Bankası kredi kartı oğlumun ehliyet kursu nedeniyle almış ve maaş aldığım bankanın kredi kartını düzenli olarak kullanırken bu kartı da taksitli alışveriş işlemlerinde kullanıp düzenli olarak ödemekteyim. 

Bu ayki ekstre borcuma bakarken bir de ne göreyim 141 TL yıllık kredi kartı aidatı yansıtıldığını tespit ederek müşteri hizmetleri çağrı merkezi yetkilisi ile görüşme yaptığımda sizin adınıza 70 TL bonus var onu verebilirim tabi ki 1 yıl daha uzatmak kaydıyla!

Geçen sene aidatı ödeme yaparak tekrar hesaba iade etmişlerdi bu yıl iade olmayacağını sadece 70 TL bonus yüklemesi yapabileceklerini beyan etmiştir, bu haksızlık ve fırsatçılık dan başka bir şey değildir. Benim gibi bir çok kart sahibinin başına gelecektir 3000 TL'lik karta 141 TL aidat gerçekten başarılı maaş aldığım bank kartı limitine göre 500 TL aidat ödemem gerekirdi.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 08 Temmuz 18:10

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler